BIOGRAFIA

Praca jako dj i prezenter rozpoczęta w 1995 roku już przy współpracy z klubami oraz wszelkiego rodzaju imprezami okolicznościowymi.

1996 poczatek współpracy z Piotrem Mazurkiem. Początki klubów sieci Fiesta oraz w późniejszym czasie sieć Protector oraz przez zyskiwane znajomości mnóstwo występów w zaznajomionych klubach.

Koniec roku 1999 początek współpracy z leszczyńskimi klubami m. In. Joker Leszno gdzie od 2001 roku oficjalnie rezydent tego klubu do 2003roku.

Przez okres Pol roku współpraca z wieloma znakomitymi gwiazdami możliwość gry w wielu klubach w Polsce m. In. Sieć Arena, Ibiza, Max należące do jednego właściciela m. In. w woj. Kujawsko-pomorskim, mazowieckim co później było początkiem dłuższej współpracy z tymi klubami. Na przełomie 2003 a 2004 roku rezydent sieci Dragon Team , objęcie stanowiska rezydenta w klubie Seven Heaven w Poznaniu.

Pod koniec 2004 roku po udanej wcześniejszej współpracy z Krzysztofem Bartyzelem zostaje współrezydentem Sali tzw popularnie bankietowej w klubie Ekwador, współpraca zostaje przerwana po trudnościach finansowych ujawniających się m. In. Po odejściu Krzysztofa( Dj Krisa). Na przełomie 2005 roku do początku 2006 współpraca z agencja bookingową w Austrii Djs Night Wiedeń, która w tamtych czasach dala duże możliwości występów za granica m. In. Niemcy, Austria, Słowacja, Czechy, Dania. Występy podczas tzw organizowanych eventów” Noce pojednania” – zapraszani djie z różnych krajów, jako początek dobrej współpracy i integracji jednej grupy roboczej. Późniejsze problemy finansowe tej Agencji spowodowały odejście i zaprzestanie jakiejkolwiek współpracy. Również od 2004 roku mnóstwo występów w Polskich klubach łącznie do roku 2012 blisko 190 klubów.

Na przełomie 2005 a 2006 roku zostaje rezydentem klubów sieci Fiesta Team umiejscowione w Rychwale, Pieruchy, Wtórek i Józefów. Początkowo bardzo dobra współpraca , pomoc przy rozkręceniu klubu Fiesta Józefów po słynnym remoncie w tamtej części Polski. W 2006 roku propozycja współpracy z klubem Goliat Gola , niewielkiego klubu na trasie Gostyń Jarocin, wybicie klubu na bardzo dobry poziom do końca 2007 roku. W klubie wystąpiło wiele znakomitych gwiazd. Automatycznie menager i dj tego lokalu odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju sprawy. To sama sytuacja była w klubach Fiesta oraz przy współpracy w klubach Arena i Ibiza. W Polowie 2007 roku współrezydentem przy rozkręcaniu klubu Arena Niszczewice, po pół rocznej współpracy dostaje propozycje zostania dijejem klubu XDemon Leszno , w którym rezydentował do lutego 2011roku.

W okresie od 2003 roku do 2009 krótkie współpracy z rodzina Marciniakow szefostwem klubów Gotham Koscian, Sfinks Sarnowa, Broadway Poznań itp. Problemy finansowe nie pozwolily mi nigdy zawrzeć z nimi dłuższej współpracy. Mający na koncie zawsze negatywne zdanie wśród dji w Polsce a przede wszystkim w Wlkp.

W marcu 2011 roku przejście do sieci Rafała Kasprzaka obejmującej kluby Protector, Heaven, Seven, Venus oraz Jojo club. Rezydent Sal dancowych w tej sieci. Przede wszystkim obecnie odpowiedzialny za klub Protector Konary razem z dawnym współpracownikiem , w ostatnim czasie po przyjsciu do tego klubu zdobycia złotej statuetki Cool Klubu za 2011 roku jako najlepszy klub w byłym wojewodztwie leszczyńskim.

W 2004 i 2005 zdobywca 2 i 3 oraz 4 miejsca wśród publiczności na Mistrzostwach dji organizowanego w klubie Gotham Kościan organizowanego przy współpracy z Waldemarem Kaczmarkiem , Krzysztofem Bartyzelem oraz wieloma znakomitymi również dj-ami . Za każdym razem liczba startujących dji lub prezenterów siegała powyżej stu uczestników. Na przełomie 2003 i 2004 roku prowadzona szkoła dla młodych talentów dji i prezenterów z bardzo pozytywnymi osiągnięciami.

Od początku 2012 roku członek Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzycznych Dj Union.

To tylko zadatek kariery.

Wszystkich tych, którzy chcą podjąć jakąkolwiek współpracę lub zorganizować ciekawą i profesjonalnie pod każdym względem zorganizowaną imprezę zapraszam.